Rodzaje Kaset

Wymiary

Wymiary w centymetrach

bla blalamdwla wldm awldmaw ldmawl dmalwdm awldm lawm

Potrzebujesz specjalnych wymiarów? Wyślij zapytanie

Rodzaj obciążnika

Kolor sznurka

Rodzaj fiszbin

Strona sterowania

Rodzaj łańcuszka

Sposób montażu

Dane techniczne

Dla uzyskania prawidłowych pomiarów, należy pobrać po dwa wymiary z długości i szerokości. Musimy zwrócić również uwagę na wystające elementy okna tj. klamki lub wywietrzniki. Dlatego sprawdzić trzeba, czy nasza roleta umożliwi pełne otwarcie skrzydła okna po zamontowaniu. Montaż nad wnęką okienną Przy tym typie montażu, roleta zamocowana jest do ściany lub sufitu. Jest to najczęściej stosowany montaż, który wymaga min. 25 cm przestrzeni nad nadprożem okna. Wynika to z faktu, iż maksymalnie złożona roleta ma wysokość około 25 cm. Należy to uwzględnić przy wyborze miejsca mocowania uchwytów, aby podniesiona roleta nie przeszkadzała podczas otwierania okna lub drzwi balkonowych.

 

 

 

 

 

 

 

Mocowanie poza wnęką okienną

W przypadku gdy roleta rzymska mocowana jest poza wnęką okienną, do szerokości wnęki należy dodać od 5 do 10 cm po obu jej stronach, w celu zniwelowania bocznych prześwitów i uzyskania dobrego efektu wizualnego.

 

 

Montaż w świetle wnęki okiennej W takim przypadku roleta rzymska zostanie zamocowana wkrętami do górnej części wnęki okiennej. Jeśli zadecydują się Państwo na montaż rolety we wnęce okiennej, należy dokonać pomiaru wnęki okiennej i od wysokości i szerokości odjąć od 1 do 2 cm. W taki sposób zwymiarowana roleta będzie poruszała się swobodnie i bezinwazyjnie.

 

Montaż bezinwazyjny na skrzydle okiennym Podczas dokonywania pomiaru przy wyborze montażu rolety do skrzydła okna, należy do szerokości szyby dodać po około 2 cm po obydwu jej stronach, aby roleta nachodziła na ramę skrzydła, ale nie zahaczała o klamkę. Z kolei wysokość rolety powinna pokrywać się z wysokością skrzydła lub możemy też do wysokości szyby dodać od 5-7 cm rolety. akapit4 MaestroMasterCardVisa

.

Opinie

Dodaj opinię

Ocena

x Drogi Użytkowniku, Dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem internetowym! W związku z aktualnymi regulacjami o ochronie danych osobowych, pragniemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez nasz sklep. Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpieczne. Przygotowaliśmy w tym celu Regulamin oraz Politykę prywatności – prosimy o zapoznanie się z nimi. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies. Klikając przycisk „Zamknij komunikat” bądź kontynuując korzystanie ze sklepu akceptujesz postanowienia wymienionych dokumentów, w tym wyrażasz zgodę na użycie ciasteczek.